З початку 2021 року до територіальних органів державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло майже 18 тис. пропозицій, звернень, скарг та заяв від споживачів.

Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби. Зазначаємо, що фактично половина всіх скарг стосувалася якості послуг, які надають житлово-комунальне господарства.

Зокрема, з усієї кількості звернень, що надійшли до територіальних органів Держпродспоживслужби за 9 місяців, 45% стосувалися якості надаваних послуг. Велика частина з них – скарги на послуги ЖКГ. Невелика частина стосувалася якості фінансових і банківських послуг.

тарифи, комуналка, абонплата
тарифи, комуналка, абонплата

"Ще 37% звернень споживачів стосувалися якості непродовольчих товарів, 5% – якості продовольчих товарів. Інші звернення стосувалися придбання товарів через Інтернет, поза торговельними або офісними приміщеннями та при укладенні договору на відстані", – додали в Держслужбі.

Стало відомо, що за результатами розгляду звернень споживачам повернуто 7,6 млн.грн. за неякісні товари та надані послуги.

У Держпродспоживслужбі підкреслили, що її співробітники працюють над тим, щоб на прилавки і в магазини потрапляла тільки якісна і безпечна продукція. А споживачі отримували тільки якісні послуги.