Норман Баркер, відомий своїм друзям як Джеймс Сальватор, втратив свідомість біля лікарні округу Лінкольн, Великобританія, після того, як йому довелося довго чекати, і йому ніде було сісти.

Про це пише Mirror.

Чоловік з болями в грудях знепритомнів і помер біля відділення невідкладної допомоги після того, як повідомляється, йому сказали, що йому доведеться почекати чотири години.

Норман Баркер, якого друзі також знали як Джеймс Сальватор, втратив свідомість біля лікарні округу Лінкольн після того, як йому довелося довго чекати, і йому ніде було сісти, за словами його сім'ї.

Мама хлопця, Сью Аткін, описала свого сина як самого доброго і турботливого хлопця, який ні перед чим не зупиниться, щоб допомогти іншим.

хлопець помер від болю в грудях під відділенням невідкладної допомоги
хлопець помер від болю в грудях під відділенням невідкладної допомоги

Хоча вона каже, що медперсонал, який намагався врятувати його, був чудовий, вона вважає, що її сина слід було госпіталізувати до відділення невідкладної допомоги раніше. Минулого понеділка у нього були болі в грудях, і він відчував себе дуже слабким.

Сью збиралася відвезти сина до лікарні, але йому знадобилося три людини, щоб допомогти підготуватися, тому що він не міг встати через погане самопочуття. Після реєстрації в приймальні A&E в лікарні округу Лінкольн їй сказали, що доведеться чекати чотири години.

Жінка зазначила, що не можна було навіть сісти, так як вільних місць не було, і він вирішив піти прогулятися і разом з мамою відправитися до неї додому.

Він схопив маму за руку біля лікарні і попросив про допомогу, коли втратив свідомість.

Сью зазначила: "Команда реаніматологів була чудова і випробувала все, щоб серце мого сина знову забилося. Мій син помер у мене на руках. Лікар, який лікував мого сина, прийшов до мене і пояснив все, що вони намагалися зробити. Я побачила апарат, який вони прикріпили, щоб реанімувати його. Я знала, що мій син пішов, і попросила їх зупинитися. Він був здоровий, ми цього не розуміємо. Коли він народився, у нього був шум у серці, який раніше перевіряли, його виписали, і з тих пір у нього не було ніяких проблем.

Норман був одним з чотирьох братів Фредді, Шона і Джиммі, а також мав маленького племінника на ім'я Каїн, якого він обожнював.