Тарік Вільямс і Кайла Мітчелл подали позов у зв'язку зі смертю свого сина, Бакарі Вільямса, в окружний суд округу Таррант у Форт-Ворті в понеділок вранці.

"Від імені нашої сім'ї та наших друзів ми просто хочемо, щоб ви знали, що Бакарі був люблячим, енергійним, пристрасним, милим, красивим, невинним хлопчиком. Він не заслужив такої смерті", – сказав Вільямс, повідомляє Fort-Worth Star-Telegram.

Вільямс і Мітчелл регулярно приводили малюка в парк Дона Місенхімера, але після його останнього відвідування там у нього піднялася температура. Він намагався встати самостійно.

"Все, що він хотів зробити, це лягти", – сказав Мітчелл.

Бакарі Вільямс
Бакарі Вільямс

Бакарі був госпіталізований з первинним амебним менінгоенцефалітом, рідкісною і часто смертельною інфекцією, викликаною naegleria fowleri amoeba, і помер 11 вересня.

Центри контролю та профілактики захворювань пізніше виявили амебу в зразках води, зібраних з бризок у парку, який він відвідав, повідомили в місті.

Батьки Бакарі стверджують у своєму позові, що міські службовці "не змогли належним чином контролювати і хлорувати воду в бризковиках міста, що зробило бризковики невиправдано небезпечними".

Представник міста відмовилася коментувати позов, оскільки міська влада його ще не бачили.

За даними CDC, випадки наеглерії фаулері рідкісні: з 2010 по 2019 рік в США було зареєстровано всього 34 випадки зараження.

Люди часто заражаються, коли вода, що містить амебу, потрапляє в організм через ніс, зазвичай коли люди плавають або пірнають в озерах і річках.