Уряд планує, що вже наступного року, наприклад, лікарі отримуватимуть не менше, ніж 20 тис. грн.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що державний бюджет наступного року формують якомога пізніше, щоб закласти в нього максимально актуальні показники, в тому числі рівень зарплат населення.

Про це він заявив 14 вересня під час своєї відкритої прес-конференції, яка транслювалася на YouTube. За словами прем'єр-міністр, Кабінет міністрів планує прийняти держбюджет на наступний рік завтра, 15 Вересня.

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

Відзначається, що в нинішній редакції проекту закону про державний бюджет на 2022 рік вказано зростання середньої заробітної плати українців. Зокрема, уряд прогнозує, що середньомісячна зарплата в 2022 році повинна складе 15 258 гривень.

"Це означає, що вже в кінці року середня заробітна плата досягне понад 17,5 тисяч гривень", – резюмував Шмигаль.

Крім того, він повідомив, що до бюджету закладуть кошти для підвищення заробітної плати медикам. За словами Шмигаля, наступного року мінімальна зарплата лікаря складе 20 тис.грн, а зарплата середнього медичного персоналу — 13,5 тис. грн.

Більш того, середня зарплата лікарів перевищить 22 тис грн, а медичний персонал в середньому буде отримувати більше 14 тис. грн. щомісяця.