У відомстві назвали фактори як внутрішнього, так і зовнішнього характеру, які призвели до подорожчання продовольства в першому півріччі.

В Україні в першому півріччі поточного року фіксувалося значне зростання цін на продукти харчування. У Міністерстві економіки вважає, що це викликано як факторами внутрішнього характеру, так і зовнішнього, які почали формуватися ще в 2020 році. Про це 10 вересня повідомила прес-служба відомства.

У Мінекономіки пояснили, що в першу чергу до таких факторів відноситься падіння виробництва у вітчизняному аграрному секторі, яке склало більше 10% за останнє десятиліття. У відомстві повідомили, що через несприятливі погодні умови сільгоспвиробники недоотримали 12,2% врожаю пшениці, 14,9% - насіння соняшнику, 10,3% - цукрових буряків.

Внаслідок таких втрат собівартість виробництва продукції підвищилася і сільгосптоваровиробники підняли ціни на сировину. Тому споживчі цін на цукор і масло різко піднялися.

ринок, базар, продукти
ринок, базар, продукти

"Питомим фактором зростання стало збільшення витратності виробництва у зв'язку з високим ціновим тиском з боку ринку енергоносіїв. Зокрема, за даними Світового банку середня ціна на природний газ на європейському ринку за серпень підвищилася на 23,8%, в річному численні - в 5,4 рази", — зазначили в Мінекономіки.

При цьому на сьогоднішній день аналогічна ситуація відбувалася на світових аграрних ринках в 2020/21 маркетинговому році. Однак у відомстві підкреслюють, що починаючи з липня цього року на українському внутрішньому ринку фіксується зниження цін і уповільнення інфляції.

Так, згідно з даними Держстату, в серпні в порівнянні з липнем цього року подешевшали овочі, а також пшоно — на 2,4%, Олія соняшникова — 2%, крупа вівсяна — на 1,5%, крупи гречані — на 1,3%, птиця — до 1%.