Популярна українська телеведуча, відома, як "Паломниця" Оксана Марченко поділилася публікацією в соцмережі. Вона постала у вигляді невинної дівчини і звернулася до українців.

Відповідну публікацію Оксана Марченко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Доброго ранку! Ти думаєш про майбутнє, шкодуючи про минуле або навпаки? Дурниці. Його немає. Є тільки зараз. Є сьогодні, є любов, є рідні та друзі. Тобі здається, що у когось життя краще? Дурниці. Ти не знаєш, з чим стикається протягом життя кожна людина, він так само може заздрити тобі... Дякуй за своє життя - вона сповнена радощів і можливостей, адже шкодуючи, заздрячи і шкодуючи, можна все пропустити... А ще не забудь, що думати і піклуватися про інших - набагато корисніше, ніж про себе. Для таких у Бога завжди є сюрпризи. #ОксанаМарченко #паломниця #делітесьдобром #поговорімоважном", - підписала публікацію Українська телезірка.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Численна публіка, яка підписана на сторінку "Паломниці", активно стежить за всіма постами за участю Оксани Марченко. Фанати не пройшли повз публікацію свого кумира і ставили чимало коментарів.

"Ви, Символ української жінки ! Ангела Хранителя вашій родині ! З Вами Бог і ми !", "Оксаночка, як завжди всі ваші слова..правда.Але буває робиш добро, а як же потім отримуєш!...але не шкодую.Вірю, обожнюю Вас, Оксаночка!Ви все краще і краще, красуня ви!!!!",- відставляють відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оксана Марченко показала глибоке декольте.

Нагадаємо, що Оксана Марченко показала свого сина.