Динаміка підготовки відповідає рекомендованим показникам і графікам

Технічна готовність регіонів до старту опалювального сезону станом на початок вересня становить майже 80%. Про це повідомляє прес-центр Міністерства розвитку громад і територій.

Йдеться про підготовку будівель, об'єктів водопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства. За словами міністра Олексія Чернишова, динаміка "відповідає рекомендованим показникам і графікам підготовки".

опалення, тарифи, комуналка
опалення, тарифи, комуналка

Зазначається, що здійснюються постійні моніторинг готовності та наради Мінрегіону з представниками органів місцевого самоврядування та керівниками ТКЕ. Обговорюються технічні та фінансові питання.

"Хочу підкреслити принципове завдання для нас усіх – тарифи для населення підвищуватися не повинні. Зі свого боку держава готова підтримувати органи місцевого самоврядування та підприємства ТКЕ", – зазначив Чернишов.

Він підкреслив, що триває робота над законом про компенсацію різниці в тарифах.

Також в Мінрегіоні йде робота над впровадженням енергоефективності в житловому секторі, розвивається напрямок термомодернізації будівель. Оскільки це позитивно впливає як на екологічне середовище, так і на зниження сум у платіжках за комунальні послуги.

Зазначимо, що повноваження щодо встановлення тарифів на тепло раніше були передані органам місцевого самоврядування.