Також запланована пауза в регламентній роботі в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування.

Державний ПриватБанк попередив своїх клієнтів, що 4 вересня з 01-00 і до 06-00 години ранку буде припинена робота інтернет-банкінгу Приват24, а також банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку.

Як повідомили в прес-службі банку 3 вересня, це пов'язано з плановими роботами з модернізації процесингу, які заплановані на 4 вересня поточного року. У банку пояснили, що такі заходи дозволять ПриватБанку своєчасно обробляти зростаюче число транзакцій, що стає особливо важливим в сезон зростання купівельної активності.

ПриватБанк
ПриватБанк

"Банк проведе роботи з модернізації в нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій і відпочивають", — зазначили в прес-службі Держбанку.

Стало відомо, що вже з 7:00 ранку 4 вересня клієнти банку зможуть без проблем користуватися Приват24 і мережею самообслуговування, які продовжать працювати в звичному режимі.

Також в ПриватБанку нагадали, що в 2020 році процесинговий центр обробляв понад 1000 операцій клієнтів в секунду, тобто до 60 000 транзакцій кожну хвилину. Такі показники стали національним рекордом.