Заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає, що нардепи- "слуги" Олександр Корнієнко і Давид Арахамія зроблять висновки зі своєї "помилки". Йдеться про скандал, який стався з парламентаріями в Миколаєві, коли вони публічно обговорювали своїх колег-жінок і їх зовнішність.

Стефанчук не схвалює цю ситуацію, на його думку, такі бесіди Корнієнко та Арахамія повинні були вести "десь в лазні". Про це він розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Я не схвалюю цього. Я про це говорив і Олександру. Просто сталося так, що набула розголосу, скажімо так, спілкування між хлопцями, яке не припустимо або допустимо десь в лазні, де можна переговорити, поспілкуватися про все. Ну, так сталося. Але для мене важливо, що Олександр відразу знайшов в собі мужність вийти і відразу вибачитися, - сказав віце-спікер.

Він зазначив, що зараз детально не відстежує ситуацію зі скандалом, проте заступився за Корнієнко. За словами Стефанчук, він є "дуже порядною людиною".

"І, знаєте, хто не без гріха - нехай кине камінь. Але важливо не те, що ти не повинен робити помилок, ти повинен робити висновки зі своїх помилок. Я дуже глибоко переконаний, що і Давид, і Олександр зроблять висновки зі своїх помилок ", - підсумував заступник глави парламенту.