На своїй сторінці в Instagram український співак Віктор Павлик відреагував на смерть сина, опублікувавши відео на пісню «Кохаю я Тебе мій Ісус» і побажав своїй дитині «спочивати з миром».

Павло Павлік помер сьогодні, 7 серпня. Першою про його смерті повідомила колишня дружина музиканта Лора Созаева. "Спочивай з Богом, синку. Ти тепер мій Ангел. Амінь. Царство небесне", - написав у мережі Павлик.

пост Віктора Павлика
пост Віктора Павлика

У той же час прихильники Павлика стали підтримувати його в коментарях. Багато людей були в шоці від страшних новин, вказуючи, що хлопець помер дуже молодим. "Мої щирі співчуття", "Боже. Сил вам и Терпіння .. синочку царсво небесне. Бог забирає найкращих", "Дуже шкода, що Господь-Бог йому так мало часу відвів. Значить, його зачекалися на Небесах. Мої найглибші співчуття. Пам'ятайте, що він дивиться на вас. Зробіть так, щоб Паша пишався вами. Царство небесне", "Прийміть мої щирі співчуття", - писали люди.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що помер син Віктора Павліка Павло, який боровся з важкою хворобою - саркомою (рак хребта).

Відзначимо, Лора Созаева виклала в мережі зворушливий ролик з маленьким Павлом, де він читає молитву.

В описі ролика жінка і повідомила гарусний новина. "Забрав Господь мого ангела!", - написала Созаева, колишня дружина Віктора Павлика.