Зірка "Американської історії жахів" народила хлопчика. Про це повідомляє портал Vulture.

Про вагітність актриси, яка також є племінницею Джулії Робертс, стало відомо в червні. Сама знаменитість підтвердила цю новину вже в кінці серпня.

Потім вона зізналася, що довгі роки вона боролася з безпліддям. За словами інсайдера, новонародженому малюкові Емма і Гаррет дали ім'я Родс. На даний момент стало відомо, що знаменитість і її син здорові.

Емма поки не показує свою дитину.

Емма Робертс і Гаретт Хедлунд зустрічаються з березня 2019 року, незважаючи на те що особливо намагалися не афішувати своє особисте життя. До цього Емма мала стосунки з колегою по "американській історії жахів" Еваном Пітерсом. Рік тому вони розірвали заручини і відносини їх припинилися.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.