Кожен українець має можливість отримати близько двох гектарів землі. Про процедуру розповів економіст Олександр Охріменко.

З 1 липня цього наступного року сільськогосподарську землю можна буде продати через запуск процесу ринку землі. На даний момент продавати ділянку можна лише під забудову. А землю для сільського господарства можна лише здавати в оренду.

Наявність вільних ділянок землі можна побачити у відкритому кадастрі. Дані земельні ділянки є або державною власністю, або належать сільській раді. На території нашої країни близько три мільйони гектар.

За словами Охріменка, найпростіший спосіб виявити вільну землю-звернутися в село, в якому проживали родичі, а також з'ясувати, які паї не зайняті.

Він зазначає, що процес придбання у власність займає кілька місяців. Якщо ви знайшли потрібну ділянку, тоді слід звернутися в організацію, якій належить земля.

земля, селяни, город, село
земля, селяни, город, село

Для вирішення розробки проекту землі потрібне рішення місцевого органу влади.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.