Шакіра всерйоз зайнялася скейтбордом. Ряд відео з'явився на її Instagram.

З весни вона почала викладати записи свого екстремального відпочинку. Нещодавно вона виклала невеликий ролик, в якому вона продемонструвала, що орієнтується на більш серйозні результати.

Шакіра каталася на спеціально облаштованому ролердромі для екстремальних трюків і вже долала гірки на скейті.

Відзначимо, що по записах видно, що вона цілком непогано освоїла техніку. 41-річна співачка незабаром буде радувати шанувальників не тільки запальними танцями, а й трюками.

Нагадаємо, що скейтинг - не єдине спортивне захоплення співачки. Шакіра раніше ділилася знімками, де вона займається серфінгом.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.