Кім Кардаш'ян повідомила про готовність роздати півмільйона долара своїм підписникам. Відповідна заява була зроблена на її Твіттер-сторінці.

Кардаш'ян опублікувала пост, в якому пообіцяла роздати гроші підписникам. Своє бажання вона пояснила тим, що рік, що минає, був досить важким і багато людей мають серйозні фінансові проблеми.

"Я хочу поширити любов, відправивши по 500 доларів 1000 передплатників", - повідомила знаменитість.

Бажаючі отримати гроші повинні поширити її пост, вказати хештег #KKWHoliday і дати номер свого онлайн-гаманця.

Безліч шанувальників почали розповідати про свої фінансові проблеми.

Жінка вперше привернула увагу засобів масової інформації як друг і стиліст Періс Хілтон, але отримав більш широку увагу після того, як в 2007 році було випущено інтимне відео «Кім Кардаш'ян, суперзірка» з її тодішнім хлопцем Реєм Джі.

Пізніше того ж року вона та її сім'я почали з'являтися в E! реаліті-телесеріалі»йти в ногу з Кардаш'ян". Його успіх незабаром призвів до створення спін-оффів серії "Кортні та Кім Так Нью-Йорк" і Кортні й Кім Таке Майамі.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі