Дженніфер Лопес зіграє головну роль в новому проекті від Netflix. Про це повідомляє портал Кіноафіша.

Нове кіно буде трилером про серійного вбивцю. Літературна основа для даного телепроекту-бестселер Ізабелли Мальдонадо"The Cipher".

Дженніфер Лопес приміряє на себе роль агента ФБР, який полює на серійного маніяка. Той використовує свої інтелектуальні здібності, щоб грати з американськими правоохоронцями в кішки-мишки. Він регулярно надсилає для співробітників різні підказки, загадки і шифри.

Відзначимо, що автор бестселера, за якими знімають проект, була співробітником ФБР протягом 22 року. Її роман заснований на реальному досвіді, а героїня є прототипом письменниці.

Терміни роботи над проектом поки не уточнюються.

Відзначимо, що Дженніфер Лопес має великий досвід в різних телепроектах. У неї за плечима близько 12 кінофільмів.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.