Проти України ввели ряд торгових обмежень на ввезення курятини. Про це повідомляє портал seeds.org.ua.

Причина криється у спалаху пташиного грипу в Миколаївській області. Як повідомляє Державна споживча служба, подія трапилася в селі Новоматвіївське. Передбачається, що джерелом зараження могла бути дика перелітний птах.

Україна оголосила про інцидент у зв'язку із зобов'язаннями з членством у Всесвітнього охорони здоров'я тварин. Це призвело до того, що частина наших торгових партнерів почали відмовлятися від продукції.

Зокрема такі держави як Гонконг і Білорусь обмежили експорт з Миколаївської області. Государстіва Європейського Союзу разом з Сінгапуром, Марокко Тунісом і Японією обмежили торгівлю на території своєї країни.

Саудівська Аравія, Молдова, Ізраїль визнали зонування, яке застосовується українським відомством, це означає, що обмеження стосується лише 10-км зони навколо спалаху вірусу.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.