Вчені розкопали новий вид динозавра. Про це повідомляє портал bbc.

Ящір має пухнасту гриву і плечові стрічки, які схожі на пір'я. Ці плечові стрічки не є лускою, хутром або пір'ям і вважаються унікальними для динозавра. Вони є предком пір'я.

Кожна стрічка володіє гострим гребенем, які йдуть посередині. Вчені вважають, що вона допомагала керувати його м'язами. Ймовірно, він піднімав її, коли хотів залучити свого статевого партнера, як залякування під час бійках зі своїми суперниками і для відлякування хижаків.

Скам'янілість знайшли в Бразилії. Фахівці назвали новий вид живої істоти Ubirajara jubatus, що означає "Володар пера". Він жив близько ста десяти мільйонів років тому і був розміром з курку.

"З огляду на його яскравість, ми можемо уявити, що динозавр, можливо, здійснював складні танці, щоб продемонструвати свої можливості самкам", - розповів професор Мартілль, який є учасником дослідницької групи.

Відзначимо, що згідно головної версії вчених, птахи є нащадками динозаврів. Пір'я розвинулися у них з луски для того, щоб перестрибувати з гілки на гілку.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram