Тома Круза запідозрили у відносинах з актрисою, яка на двадцять років молодша за нього. Про це повідомляє портал Cosmopolitan.

Тому Крузу на даний момент 58 років, проте він досі є одним з найбільш привабливих чоловіків у світі, що робить його привабливим для прекрасної половини людства.

Передбачається, що зараз у Тома Круза роман з британською актрисою Хейлі Етвелл, якій на даний момент тридцять вісім років. Передбачається, що приводом для знайомства стала сьома частина франшизи "Місія нездійсненна", в якій вони знімалися.

Пара дуже швидко знайшла спільну мову, а історія з коронавірусом зблизила їх ще більше. Том Круз і Хейлі Етвелл зустрічалися в будинку у актора в Лондоні.

Відзначимо, що для Тома Круза — це перші серйозні стосунки після розлучення з Кеті Холмс, який трапився ще в 2012-му.голлівудський актор протягом восьми років перебував у статусі завидного нареченого.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram