Ендокринолог розповів, яким чином мед може нашкодити печінці. Про це повідомляє Medikforum.

Мед вважається вкрай корисним продуктом, так як має антибактеріальний і противірусний ефект. Його вкрай рекомендується їсти взимку, так як цей час - пік вірусних захворювань.

Однак дієтолог Зухра Павлова зазначає, що і в цьому корисному компоненті потрібна певна міра. Справа в тому, що він приблизно наполовину містить з фруктози, яка при регулярному вживанні може відбитися на роботі печінки.

Дієтолог зазначає, що він змінює чутливість клітин до гормону лептину. Він регулює енергетичний обмін, що провокує апетит.

Це призводить до зайвої ваги, в тому числі і печінки. За словами лікаря, надлишок фруктози може привести до жирового гепатозу — захворювання, при якому 5% маси печінки становить жир (Тригліцериди).

Відзначимо також, що мед в магазинах має безліч пестицидів та інших хімічних добавок. Група ризику в упореблении меду-хворі з цукровим діабетом. З цієї причини треба бути вкрай обережним.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram