Євросоюз передбачає виділити п'ять відсотків закуплених вакцин для бідних країн. Про це повідомляє портал Reuters.

Схема надання вакцини розробили у Франції, і вона виглядає вкрай реальною. До цього про таку можливість говорили лише в тому випадку, якщо країни ЄС отримають зайву кількість доз вакцини.

Однак ВООЗ не підтримала таку ініціативу, адже вона може зашкодити схемі закупівель COVAX, яку очолює організація. План Франції говорить про те, що бідні країни повинні отримати п'ять відсотків від 1,3 мільярда доз коронавірусу, які ЄС замовив у компаній.

Передбачається, що до кінця 2021 року будуть доставлені два мільярди доз вакцини від COVID-19. Так Всесвітня організація охорони здоров'я планує забезпечити близько двадцяти відсотків найбідніших людей даним препаратом.

Відзначимо, що в США схвалили вакцину проти коронавірусу і почали вакцинацію. Вакцина компанії Pfizer була офіційно схвалена управлінням контролю якості продуктів і медикаментів (FDA).

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.