Про знаменитий колектив The Rolling Stones знімуть серіал. Про це повідомляє портал newsmuz.com.

Його сценаристом буде письменник Нік Хорнбі, який до цього брав участь у проектах «Hi-Fi», «футбольна гарячка». Продюсерами нового проекту буде компанія Left Bank Pictures, яка працювала в мережі інтернет.

Поки проект не має назви. Однак в серіалі покажуть історію The Rolling Stones з моменту заснування колективу в 1962 році.

Відомо, що сама група The Rolling Stones дала дозвіл на використання музики в даному серіалі.

The Rolling Stones-Англійська рок-група, утворена в Лондоні в 1962 році. На відміну від популярного поп-року початку 1960-х років, Rolling Stones стали піонерами грубої, важкої музики, яку згодом почали називати хард-рок.

Rolling Stones вважається однією з найбільш популярних і продаваних колективів. Група була удостоєна трьох премій Греммі і премії «Греммі за заслуги перед життям». Їх включили в Зал слави рок-н-ролу в 1989 році і в Зал слави музики Великобританії в 2004 році.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі