Лікарі розповіли, як правильно приймати душ вранці. Про це повідомляє портал FaceNews.ua.

З'ясувалося, що правильно почати день гарячий душ не дозволяє. Медики радять гарячий потік води перед сном, так як вона навпаки допомагає боротися з безсонням. Це не підходить для тих, хто починає день.

Вранці, як рекомендують медики, потрібно приймати холодний душ, який послужить шоковою терапією. З цієї причини фахівці рекомендують залізти під лійку і простояти під нею близько тридцяти секунд. Це може підбадьорити людину. При цьому лікарі дозволяють кричати, лаятися або важко дихати під час такої процедури.

Після цього фахівці радять включити гарячу воду і простояти під нею близько тридцяти секунд. Це дозволяє стимулювати нервову систему. При цьому закінчувати прийняття душу найкраще знову холодною водою протягом 30 секунд.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.