Експерт розповів, коли закінчиться пандемія коронавірусу. Про це повідомляє портал Lenta.ru.

Вона повинна закінчитися в другому кварталі наступного року. Відповідний прогноз був наданий директором з інвестицій данського Saxo Bank Стіном Якобсеном.

Він зазначає, що раніше за все відновляться економіки країн Азії. За його прогнозом, економіка КНР буде показувати близько десяти відсотків зростання ВВП.

Слідом очікується відновлень економік північної частини Європи. Слідом, за словами Якобсена, будуть йти економіки Великобританії і країн Близького Сходу.

Даний позитивний прогноз можливий через прорив в науці. Як повідомив економіст, ніхто не міг передбачити, що лише через дев'ять місяців після початку пандемії COVID-19 почнеться виробництво вакцин, оскільки зазвичай на це йде кілька років.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Дана хвороба зафіксована в грудні 2019 року. Спочатку вона поширилася по Китаю, а потім перекинулася на весь світ.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі