В аеропорту Дюссельдорфа була знайдена картина вартістю більше трьохсот тридцяти тисяч доларів. Про це повідомляє прес-служба німецької поліції в цьому регіоні.

Автор даної картини французький художник Іву Танги. Він є класичним представником школи сюрреалізму.

27 листопада власник даної картини звернувся правоохоронець. Він повідомив, що забув коробку з нею в аеропорту. Пропажа їм була виявлена лише в той момент, коли він сідав на рейс в Тель-Авів.

Коли він прибув до Ізраїлю, то зв'язався з керівництвом аеропорту. Почалися пошуки картини, до яких потерпілий залучив племінника з Бельгії.

Комісар поліції, якому було доручено розслідування даної справи, зв'язався з клінінговою компанією, що обслуговує аеропорт, і приєднався до пошуків. У підсумку картина була знайдена, але серед сміттєвих баків.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.