Фахівці розповіли, як можна не захворіти на ГРВІ. Про це повідомляє портал GreenPost.

Дана вірусна хвороба пов'язана з індивідуальною сприйнятливістю тіла до інфекцій імунітету організму людини. Дану інформацію озвучила оториноларинголог Анна Колесникова.

Вона зазначила, що якщо людина зустрічалася зі збудником, то його організм швидше за все має відповідні антитіла, який захищатимуть організм від нових інфекцій.

Для того щоб не захворіти на ГРВІ, необхідно мінімальну кількість часу контактувати з хворим, дотримуватися гігієни і намагатися отримувати свіже повітря. Якщо в приміщенні погана вентиляція, тим гірше імунітет.

"Чим частіше і довше людина буде провітрювати приміщення, тим менше в будинку залишиться вірусів і бактерій», - розповіла Колеснікова.

Також на сприйнятливість до хвороби впливає стан нервової системи. Варто захистити себе від стресових ситуацій і не нервувати через дрібниці.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.