Харрісон Форд знову зніметься у фільмі про Індіану Джонса. Про це повідомляє телеграм-портал Disney.

Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд.

Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Сім років тому Форд повідомляв про те, що не проти знову зіграти Індіану Джонса, додавши що це було б логічним.

"Ми бачили, як цей персонаж розвивається і прогресує протягом якогось часу, так що буде абсолютно логічно, якщо він знову повернеться", - розповів Харрісон Форд.

Також він зазначив, що Індіана Джонс може при цьому не виконувати серйозних трюків.

Серія фільмів про Індіану Джонса-американська медіа-франшиза, заснована на пригодах доктора Генрі Уолтона «Індіана» Джонса молодшого, вигаданого професора археології, які почалися в 1981 році з фільму «У пошуках втраченого ковчега».

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.