Тіна Кароль зізналася, звідки бере натхнення для своєї творчості. Дане визнання вона зробила, будучи гостей на шоу Майстер Шеф.

Знаменитість після смерті чоловіка Євгена Огіра живе одна. Вона виховує дванадцятирічного сина Веніаміна, який на даний момент навчається в Англії.

Виконавиця зізналася, що часто приїжджає до свого спадкоємця, але у зв'язку з пандемією коронавірусу її плани кардинально змінилися.

У ток-шоу Кароль зізналася, яким чином у неї виходить писати пісні. За словами співачки, найголовнішим принципом для цього є тиша. Її це надихає для того, щоб складати хіти.

Також Кароль повідомила, що джерелом натхнення може бути все що завгодно. Часто це Схід Сонця.

"Я завжди зустрічаю Схід Сонця, З сонцем я прокидаюся", - зізналася співачка.

Іноді джерелом натхнення для Кароль може послужити також гарний захід сонця.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.