ТНМК випустили новий сингл, який вони присвятили минулому році. Сингл з'явився на ютуб-сторінці групи.

Даний сингл присвячений минає непростому 2020 році. Як повідомив Фоззі, ідея пісні прийшла влітку цього року. У даній пісні описуються переживання від карантину як негативні, так і позитивні.

Відзначається, що ідея пісні це якийсь діалог людей, які знаходять як позитивне, так і негативні події. З цієї причини пісня має таку суперечливу назву"Хороший рік - поганий рік". Реліз даної пісні став 11 грудня.

Вокаліст ТНМК зазначає, що у групи не виходило, так щоб треки створювалися швидко.

Відзначимо, що року, що минає, в якому сталося безліч шокуючих подій як пожежі в Австралії, війна між Вірменією і Азербайджаном, бойові зіткнення з американською армією в Іраку з боку Ірану, а також коронавірусна інфекція і виверження вулканів, присвячені вже кілька композицій знаменитих виконавців.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.