Австралійський дієтолог Ліенн Уорд повідомила про те, як правильно схуднути без голодування. Про це повідомляє портал Daily Mail.

Вона зазначає, що їжа, яка спалює певні калорії, неможлива. Однак це не означає, що скинути вагу неможливо. Для цього потрібно, щоб їжа не заповнювала дефіцит калорій.

Для того щоб досягти даного ефекту, потрібно їсти трохи менше, ніж вимагає тіло.

За словами Уорд, щоб схуднути, не потрібно морити себе голодом або відмовлятися від улюблених страв. Досить стежити за розміром порцій.

Найзручнішою їжею для того, щоб скинути вагу, є куряча грудка, вівсяні пластівці, яйця, куряча грудка і оливкова олія.

Відзначимо, що боротьба з ожирінням є вкрай важливою для здоров'я людини. Причина в тому, що зайва вага є або ознакою хворого тіла, або призводить до серйозних захворювань.

З цієї причини Міжнародна організація охорони здоров'я наполегливо говорить про необхідність боротьби з тенденціями ожиріння.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі