Фахівці розповіли, чому не варто тримати смартфон на холоді. Про це повідомляє портал itsider.

Причина в тому, що холод в першу чергу впливає на акумулятор. Даний компонент особливо вразливий при значно зниженій температури і має меншу ємність.

Крім цього, холоду впливають на відображення на моніторі для ємності. Якщо систематично робити це, то термін акумулятора всерйоз скоротиться.

У холодну погоду не слід носити довго смартфон в сумці, а постаратися тримати його ближче до тіла. Це бажано робити при десяти градусів морозу, а якщо температура нижче -20, то іншого вибору немає.

Фахівці радять акуратно використовувати смартфони не тільки на вулиці, але і відразу при приході в тепле приміщення. Потрібно почекати близько півгодини і лише тільки після цього використовувати дану техніку.

Цей запобіжний захід допоможе зберегти смартфон в нормальному стані довше.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.