Слава Камінська розповіла про те, як пережила розлучення своєму чоловікові. Про це повідомляє портал НовостіЮ.

Знаменитість розповіла, яким чином вона пережила розлучення зі своїм чоловіком Едгаром Камінським і як їй було непросто. Однак вона зазначила, що дана криза закінчилася переоцінкою цінностей і пріоритетів.

"На якісь ситуації я стала абсолютно по-іншому реагувати: на людей, їх вчинки, поведінку. Все сприймається в рази простіше. Раніше жити було легше, але ми накручували себе по таких дрібницях!",- повідомила Камінська.

У учасниці групи НеАнгели з'явився інший бойфренд. Його ім'я вона не називає. Проте видно, що криза в житті Камінської закінчився, і вона виглядає квітучою. Тепер жінка має особисте життя і все частіше йде на контакт зі ЗМІ.

Знаменитість активно веде свої соціальні мережі і публікує фотографії в Instagram. Шанувальники регулярно відзначають її пости лайками і хвалебними коментарями.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.