Доктор Євген Комаровський дав пораду повним людям, які страждають від коронавірусу. Відповідне відео з'явилося на його ютуб-каналі.

Коронавірус це тип хвороби, при якій виникають проблеми з диханням. Особливо для огрядних людей.

Комаровський дав пару рекомендацій таким пацієнтам, яким незручно спати на животі.

Найприємніше для носіїв живота те, що їх зовсім не закликають терміново позбавлятися від зайвої ваги, що пов'язане з багатьма труднощами, обтяжуючими і без того важкий стан.

Комаровський запропонував підлаштувати самого себе під матрац. Для цього потрібно всього лише вийняти з нього пружини, які знаходяться в районі живота. Таким чином з'являється затишний простір.

Однак дане поліпшення може робити виключно власники ортопедичних матраців.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дих а. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.