Євген Кошовий отримав негативний тест на коронавірус. Про це він повідомив на своїй Instagram-сторінці.

Нещодавно стало відомо, що коронавірус дістався і до відомого гумориста Євгена Кошового. Ось ще не так давно він радував публіку своїми жартами на телеекранах, а зараз йому потрібно ізолюватися від усіх, в тому числі і від своїх близьких.

Підтримати колегу відразу кинулися знаменитості, деякі з них не з чуток знають, з чим гумористу доведеться зіткнутися. У тому числі і ведучий Володимир Остапчук, у якого була важка форма COVID-19.

Проте, за словами Євген Кошового, на восьмий день коронавірусу йому вдалося подолати хворобу.

"День 8-й, тест негативний. Всім здоров'я. Хух", - повідомив він в Instagram-stories.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дих а. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.