Компанія YouTube вирішила запустити нову функцію. Про це повідомив сам відеохостинг.

На даний момент компанія планує тотальну перевірку боротьби з грубими коментарями. Відеохостинг просить переглянути і відредагувати це.

Платформа наполегливо просить перевіряти коментарі на наявність образи. Якщо YouTube знайде щось, то він запитає перед публікацією у автора, дійсно він хоче його залишити.

Відеохостинг не обмежуватиме публікацію даних коментарів, їх все одно можна буде опублікувати. Проте на YouTube починають тестувати новий фільтр для образливих коментарями, які відправлять на перевірку.

Творець буде мати можливість їх приховувати, схвалювати або повідомляти про них. Це дозволить уникнути конфліктів в Інтернеті.

Англомовні користувачі Android побачать нові підказки, починаючи з сьогоднішнього дня; коли ця функція буде розгорнута на інших платформах і мовах, неясно.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.