В Японії відкриється тематичний парк розваг, присвячений серії ігор Super Mario. Про це повідомляє портал clickorlando.com.

Планувалося, що даний атракціон відкриється влітку цього року, проте згодом серіал перенесли через пандемію коронавірусу на четверте лютого наступного року.

Називається Парк розваг Super Nintendo World від Universal Studios Japan. Гості можуть покататися на американських гірках Маріо, який знаходиться на території замку Боуер - це головний лиходій гри Super Mario.

Відвідувачі атракціону зможуть краще відчути даний атракціон, одягнувши окуляри доповненої реальності і шолом. Останній аксесуар стилізований під кепку персонажа відеоігри Маріо.

Крім цього, відвідувачі атракціону зможуть відвідати магазин атрибутики Nintendo і кафе Super Mario.

Відзначимо, що Super Mario є ключовою грою на японській приставці Nintendo і вже не протязі багатьох років полюбилася користувачів.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.