Вселенський Патріарх Варфоломій збирається приїхати в Україну. Про це повідомляє портал Orthodox Times.

Про це він повідомив українському прем'єр-міністру Денису Шмигалю. На даний момент він знаходиться з офіційним візитом в Туреччині. Український міністр офіційно відвідав свято на честь апостола Андрія Первозванного, якого за церковним переказом, вважають засновником церкви в Константинополі.

Патріарха запрошував Володимир Зеленський на територію нашої держави. Варфоломій відповів українському президенту щодо того, що він здійснить візит в Україну.

Передбачається, що Вселенський Патріарх приїде в Україну 24 серпня на честь дня Незалежності нашої країни.

Відзначимо, що на даний момент чинна влада України розвиває співпрацю з Туреччиною. Нещодавно Володимир Зеленський відвідував цю країну і зустрічався з її лідером Реджепом Ердоганом. Олена Зеленська зустрілася при цьому з першою леді Туреччини Еміне Ердоган.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.