Європейська комісія пропонує ЄС ввести санкції проти Росії і КНР за поширення недостовірної інформації. Про це повідомляє портал Радіо Свобода.

Як повідомляє інстанція, з початку моніторингу було зафіксовано близько десяти тисяч фактів дезінформації з боку Росії.

Єврокомісія збирається надати план дій, в якому йдеться про те, що ЄС має користуватися всім спектром інструментів як протидія проти іноземного втручання.

Також Єврокомісія повідомляє, що дезинфрмації може виявитися зброєю в ряді країн. У тому числі Росія і Китай нібито брали участь в поширення інформації про коронавірус в ЄС по всьому світу для поліпшення іміджу.

Крім цього план дій повідомляє, що оперативна група East StratCom виявила близько півсотні прикладів дезінформації щодо коронавірусу.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.