У Вінницькій області українські прикордонники затримали ведучого російського телеканалу "РБК", громадянина Молдови, який намагався здійснити транзит до Російської Федерації.

Як передає портал Українці, про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби, де також опубліковано відео допиту жінки.

Її "виявили" у пункті пропуску "Могилів-Подільський" і їй заборонили в'їзд в Україну.

Зазначається, що 39-річна молдаванка подорожувала до нашої країни автобусом. Під час паспортного контролю для громадянки працювала база даних прикордонного відомства, оскільки при її спробі перетнути кордон працівники ДФС вже мали попередню інформацію про незаконний виїзд в окупований Крим.

Російська пропагандистка намагалася потрапити до України
Російська пропагандистка намагалася потрапити до України

Під час додаткової перевірки було встановлено, що в даний час жінка є ведучою новин на пропагандистському телеканалі РБК, а до цього вона працювала в ряді інших каналів. Влітку 2018 року, порушуючи процедуру в’їзду та виїзду з тимчасово окупованої території України, вона відвідала український півострів. Жінка потрапила туди з території Російської Федерації.

"За такі дії прикордонники відмовили іноземці в перетинанні кордону і на 3 роки заборонили в’їзд в Україну. Її відправили у зворотному напрямку. Заходи з виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які незаконно відвідують тимчасово окуповані території України, Державна прикордонна служба проводить постійно", – додали в ДПС.

Нагадаємо, що бойовики намагалися замінувати українські позиції на Донбасі.

Раніше Українці повідомляли, що на Запоріжжі підлітки заради веселощів підпалили свого товариша.

Також ми повідомляли, що від китайського віруса помер відомий український актор театра та кіно.