Святослав Вакарчук випустив пісню в рамках свого авторського проекту. Кліп на неї з'явився на офіційному ютуб-каналі Океан Ельзи.

Композиція називається Знову. Автором слів і музики був і сам Вакарчук. Пісня не стосується політики, А говорить про душевні переживання дівчини і ліричні переживання.

Режисером відео став Олександр Коршак. Для зйомок вибрали оранжерею в столичному Національному комплексі ВДНГ.

Шанувальники неоднозначно відреагували пісню. Більшості інтернет-користувачів сподобалася робота. Однак були й ті, хто порахував, що голос Вакарчук досить сильно ріже слух.

Зазначимо, що сам Святослав Вакарчук нещодавно відійшов від творчості і пішов у політику. Партія Голос, яку очолив музикант, пройшла до Верховної Ради в 2019 році, набравши 5,82 відсотка.

Незважаючи на те, що Вакарчук давно висловлював свої політичні уподобання, дана ініціатива викликала розкол серед фанатів. Хтось підтримав музиканта, а хтось вважає що йому не місце в політиці.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.