Нардеп від Слуги народу назвав дату повного локдауну. Відповідну заяву було зроблено на сторінці Фейсбук.

За його словами, повна зупинка економіки почнеться з католицького Різдва.

"Кабмін планує ввести повний локдаун з 24 грудня по 15 січня", - повідомив він.

Поки невідомо, чи дійсно Україну чекає локдаун. Український уряд до цього запевняв, що повна зупинка всього є виключно крайнім заходом для нашої економіки.

Тим не менш, це не завадило йому ввести карантин вихідного дня з 14 Листопада. Це означає, що ряд специфічних обмежень вводяться кожні вихідні. Заборонена робота фітнес-залів, непродуктових магазинів, ринків.

Дозволена робота аптек, ветеринарних клінік, кафе на винос.

Дані дії спровокували масовий протест представників малого та середнього бізнесу, у яких забрали найприбутковіші дні.

За весь час пандемії в Україні:

  • захворіло-693 407 осіб;
  • одужало-326 238 осіб;
  • летальних випадків-11 909;
  • проведено ПЛР-тестувань - 4 419 791.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.