Україна посідає сьоме місце за швидкістю поширення коронавірусу. Про це повідомляє портал WorldoMeters.

У Європі за поширенням коронавірусу буде Італія, Україна, Великобританія. Наша країна в світовому рейтингу займає сьоме місце.

Всього в світі зафіксували 62 мільйони випадків зараження COVID-19, з них вилікувалося сорок три мільйони. На даний момент небезпечна хвороба забрала життя 1,4 мільйона людей.

Станом на 27 листопада 2020 року в Україні зафіксовано 16 218 нових випадків коронавірусної хвороби-19. Зокрема, захворіли 666 дітей та 655 медпрацівників.

За весь час пандемії в Україні:

  • захворіло-693 407 осіб;
  • одужало-326 238 осіб;
  • летальних випадків-11 909;
  • проведено ПЛР-тестувань - 4 419 791.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.