Вакцина від коронавірусу буде готова до кінця 2020 року. Про це повідомляє портал РБК-Україна.

На даний момент завершили фінальні випробування двох препаратів. Один це спільна розробка фармокомпаній Німеччини і США. Вона показала 95% ефективності.

Також існує американська вакцина Moderna, яка показала клінічні випробування в 94,5%. З тридцяти тисяч учасників дослідження заразитися дев'яносто п'ять чоловік.

Обидві вакцини працюють за технологіями матричної РНК. Препарати провокують вироблення білків, які схожі на протеїни вірусу і викликає відповідь імунною системою. Повний курс вакцинації складається з двох доз, які вводяться з проміжком в три тижні.

Американсько-німецька вакцина цілком можливо буде випущена в розмірі п'ятдесяти мільйонів доз.

Американська вакцина збирається випустити близько двадцяти мільйонів екземплярів.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.