У Грузії вводиться повний локдаун на два місяці. Про це повідомляє портал Грузія Online.

Попередньо нові обмеження вводяться з 28 листопада цього року по 31 січня наступного. Це призвело до того, що в Грузії забороняється робота магазинів, ринків, ресторанів, фітнес-центрів і басейнів. Крім цього, призупинив роботу громадський і міжміський транспорт.

Крім цього, по всій країні ввели комендантську годину. З дев'ятої вечора до п'ятої ранку жителям Грузії заборонили пересуватися вулицями як пішки, так і використовуючи будь-який транспорт.

Передбачається, що на Різдво дані обмеження знімуть.

Відзначимо, що в Грузії з 3 жовтня почалося масштабне зростання випадків захворювання коронавірусом. Він ріс в геометричній прогресії від 44 за день до 4,7 тисячі. На даний момент в країні зареєстровано сто двадцять вісім тисяч хворих, з яких видужало 62 тисячі, а загинула 1,1 тисяча осіб.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.