Вчені назвали найбільш ранній симптом COVID-19. Про це повідомляє портал Кореспондент.

Це сухість у роті і неприємні відчуття в роті, ці дані були отримані в результаті ряду досліджень. Відзначається, що зміну або повну втрату запаху і смаку відзначають приблизно 80% хворих-19.

Річ у тому, що коронавірус атакує в келихоподібних клітини, які знаходяться в епітелії дихальних шляхів і кишкового тракту.

Вчені з Барселони зробили припущення, що людина втрачає нюх саме через те, що келихоподібні клітини припиняють виділення слизу, якої потребують молекули, що відповідають за запахи.

Дані дослідження було проведено групі з тридцяти п'яти пацієнтів, які хворіли коронавірусом м легкій формі.

Коронавірус - це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.