Директор NASA заявив про те, що шанси знайти життя на Марсі помітно збільшилися. Про це повідомляє портал cikavosti.

Про це повідомив Джим Брайденстайн. Він повідомив, що незважаючи на те, що в існування життя на Червоній планеті не доведена, у науки є серйозні підстави її шукати.

"Чим більше ми шукаємо, тим більше дізнаємося, що всі необхідні, як ми вважаємо, для існування життя елементи є або були на Марсі в минулому", - повідомив він.

Зокрема Брайденстайн заявив, що до цього фахівці змогли знайти воду на Червоній планеті. Крім іншого дослідниками було встановлено, що на Марсі є молекули органічних речовин.

Дізнатися точно дану інформацію можна буде лише після того, як людство зможе відправити людей на Марс. NASA вважають, що найшвидшим шляхом є використання супутника Землі.

Справа в тому, що на Місяці є можливість використання технологій, які згодом можна буде використовувати на Червоній планеті.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.