Расела Кроу обрали головою австралійської Кіноакадемії. Про це повідомляє портал womanel.

Актор, який починав в австралійському кінематографі, отримав пропозицію на цей пост. Про це заявив сам Рассел Кроу, який зазначив, що це неймовірна честь для нього.

"Я хочу переорієнтувати наших політиків усіх переконань на підтримку нашої місцевої кіноіндустрії", - повідомив він.

Відзначимо, що в кіоакадемії вирішили присудити пост заступника даній відомій актрисі, яка також родом з Австралії - Ніколь Кідман.

Рассел Кроу є громадянином Австралії. Він народився в Новій Зеландії, проте згодом його батьки переїхали в Сідней. Першим фільмом, за який він отримав нагороду, була кінокартина бритоголові. У ній піднімалася проблема руху скінхедів в Австралії.

Згодом Рассел Кроу почав зніматися в американських бойовиках, чим і здобув величезну популярність. Найвідомішим фільмом є кінострічка Гладіатор в 2001 році.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.