Китайський вірус - жахлива зараза, яка лякає все людське населення у 2020 році. На цюхворобу захворіло дуже багато людей, серед яких значна кількість не змогла її побороти. Але не крім коронавіруса існуєть ще хвороби про які слід забувати.

Як передає портал Українці, в Україні очікується чотири штами грипу. Про це повідомляє видання "Сегодня".

В період пандемії грип починає ще більше лютувати. Лікарі стурбовані ситуацією в країні, оскільки поєднання двох вірусів може призвести до серйозних ускладнень і значно ускладнити діагностику захворювань.

коронавірусна хвороба COVID-19 в Україні
коронавірусна хвороба COVID-19 в Україні

За оцінками експертів, цього року в Україні циркулюватимуть чотири штами грипу, які раніше діагностували у пацієнтів. Однак цього року вони мутували в нові штами, створюючи додаткову небезпеку для українців.

У цьому сезоні в Україні вируватимуть чотири штами грипу типу А і В:

  • Вірус, подібний до A / Guangdong-Maonan / SWL1536 / 2019 (H1N1) pdm09. У народі - "свинячий" грип, який викликав пандемію в 2009 році;
  • Вірус, подібний A/Hong Kong/2671 / 2019 (H3N2) - теж підтип свинячого грипу;
  • Вірус, подібний до B/Washington/02/2019 (B / Victoria lineage);
  • Вірус, подібний до B/Phuket/3073/2013 (B / Yamagata lineage)

Чим відрізняються ці штами і типи?

Грип типу А зустрічається не тільки у людини, але і у птахів та свиней. Завдяки широті носіїв та його здатності змінюватися віруси грипу А можуть бути різноманітними. Це може спричинити епідемію в певних районах. Найпоширенішими є H1N1 та H3N2.

Грип типу В зустрічається лише у людини. Він не поділяється на підтипи і має специфічні вірусні лінії та штами.

Нагадаємо, що в Україні виявили майже 11 тисяч нових випадків COVID-19 за добу станом на 23 листопада.

Раніше Українці повідомляли, що ""дорослі напої" сприяють знищенню китайського віруса": у ВООЗ роз'яснили щодо лікування такими засобами.

Також ми повідомляли, що доктор медичних наук дав поради як треба жити в випадку, коли в родини з'явився хворий на коронавірус.