Шерон Стоун розповіла про свій досвід пошуку коханого на сайтах знайомств. Про це повідомляє портал novosti-n.

Відзначимо, що 62-річна актриса довгі роки була незаміжня і намагалася виправити цю ситуацію шляхом онлайн-знайомств. Для цього вона використовувала спеціальні сайти і мобільні додатки.

Проте її спроби не привели ні до чого хорошого. Актриса навіть задумалася над написанням книги, де хоче поділитися історіями онлайн-знайомств і, можливо, застерегти когось від помилок.

Вона зазначила, що сучасні чоловіки, які намагаються виправити свою самотність за допомогою онлайн-знайомств, зовсім не вміють спілкуватися з жінками в реальному житті. Наприклад, вони насилу знаходять тему для розмов.

У підсумку відома актриса прийшла до висновку, що використовувати мобільні додатки практично неможливо.

Відзначимо, що Шерон Стоун три рази виходила заміж, проте жоден з шлюбів не зміг втриматися.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.