Відома своїми скандальними витівками російська балерина Анастасія Волочкова по праву вважається найепатажнішою із танцівниць. Знаменитість дуже часто виставляє себе посміховиськом, через що її постійне критикують, але артистка на це ніяк не реагує. В останній час знаменита балерина прославляється своїм улюбленим шпагатом, і через те, що вона роздвигає ноги у будь-якому місці її прозвали "жінкою-шпагатом". Зараз зірка відпочиває на Мальдівах і продовжує тішити шанувальників новими знімками.

Як передає портал Українці, своїми фотографіями жінка ділиться на своїй сторінці в Instagram, яка налічує 1,2 млн підписників.

Із мальдівських фото шанувальники зірки зрозуміли, що Анастасія відпоиває із чоловіком, проте обличчя свого обранця вона ніколи не показувала. Але на одному із знімків вони змогли трішки його розгледіти.

"Любіть і будьте коханими. Це велика радість! Коли мені задають питання Хто мій чоловік, я на нього не відповідаю зовсім. Тому що це нікого не повинно турбувати, крім мене. Ніхто не задає питання: "який він?".. А на цей можу відповісти: найкращий! Люблячий, добрий, відкритий, сексуальний, молодий, стрункий, з почуттям гумору і чудовий. Тому ми разом. Бажаю всім таких неймовірних емоцій любові і пристрасті!" - написала зірка балету під фотографією.

Скріншот із Instagram Анастасії Волочкової
Скріншот із Instagram Анастасії Волочкової

Зазначимо, що Волочкова закрила можливість коментувати свої фотографії через постійний хейт зі сторони своїх підписників.

Нагадаємо, що скандальна Анастасія Волочкова осоромилася через малу білизну.

Раніше Українці повідомляли, що дочка Анастасії Волочкової похвалилася стрункими ніжками.

Також ми повідомляли, що Анастасія Волочкова обматюкала поліцейських, які оштрафували її за візит до монастиря.