Міністерство охорони здоров'я оприлюднило заклик до українців користуватися індивідуальними засобами захисту, оскільки саме масове дотримання протиепідемічних правил допоможе Україні уникнути жорсткого карантину.

Як передає портал Українці, про цю інформацію стало відомо з повідомлення МОЗ у Телеграм.

"Дотримання маскового режиму - одне з головних правил протиепідемічної безпеки.

Носіть маски та захистить від хвороби себе та своїх близьких", - йдеться у повідомленні.

Згідно з інфографікою відомства повідомляється, що у разі, коли 95% людей користуватимуться захисними масками та дотриматимуться протиепідемічних правил, тоді можна буде уникнути повного локдауну.

За минулу добу, суботу 21 листопада, в Україні виявили ще 12 079 випадків захворювань коронавірусною хворобою, 138 заражених померли.

Зазначимо, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що при теперішньому співвідношенні хворих та шпиталізованих, повний локдаун в Україні можуть ввести за умови 30 тисяч нових хворих COVID на добу.

Нагадаємо, що у МОЗ оцінили карантин на минулих вихідних: "так собі".

Після цього стало відомо, що в лікарні піл Львовом стався вибух у госпіталі для пацієнтів з COVID-19: вибухнула киснева станція – пацієнтів евакуювали.

Раніше ми повідомляли, що жінка померла просто на порозі лікарні: хвору відмовилися госпіталізувати.

Також нагадаємо, що доктор Комаровський висловився про лікування антибіотиками в ковідних випадках: "існує вкрай обмежена кількість.."